Jump to content

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα θέμα με ένα πρόσφατα μεταχειρησμενο iPhone 8plus ανεβάζει πολύ εύκολα και πάρα πολύ υψηλή θερμοκρασία. Το έκανα τεστ παίζοντας ένα παιχνίδι για αρκετή ώρα αλλά δεν κρασαρε ειταν μόνιμα ζεστό πολυ

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Γενικά μη το φοβάσαι, σταματά να λειτουργεί από μόνο του το κινητό αν φτάσει σε επικίνδυνο σημείο βγάζοντας μνμ στην οθόνη. Μου το έκανε όταν το ξέχασα στο παρπρίζ...

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Ναι αλλά εμένα ανεβάζει θερμοκρασία με απλή χρήση σε 10-20 λεπτά πολλές φορές χωρίς να παίζω παιχνίδι . Το ελεγχο με εφαρμογή κ έλεγε πως ήταν υψηλή θερμά.

Επίσης η μπαταρία ήταν 93 κ τώρα 87 τα 100 σε 3-4 βδομάδες μάλλον είναι μη αυθεντική ε; 

Ευχαριστώ 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Το έργο με τις αυθεντικές ή μη μπαταρίες δεν το ξέρω...

Μπες μέσα από τις ρυθμίσεις να δεις ποιες εφαρμογές σου καταναλώνουν μπαταρία, μήπως δουλεύει κάτι στο παρασκήνιο και δεν το ξέρεις. Εγώ για παράδειγμα, είχα το ίδιο πρόβλημα και διαπίστωσα ότι καταλάθος έκανα συγχρονισμό των φωτο στο cloud στο παρασκήνιο (ανέβαζε θερμοκρασία και τελείωνε η μπαταρία χωρίς λόγο) 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Να ρωτήσω κάτι άλλο αν μπαίνεις με Wi-Fi είναι εύκολο να σε χακαρουν κ να μη λειτουργεί κάτι;  σε δημόσιο ή ξένο 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Να ρωτήσω κάτι άλλο; 
Αν ένα iPhone όπως έχω εγώ το 8plus και μάλλον δε θα πάρει το ios 17 μέχρι πότε θα μπορώ να κατεβάζω οποία εφαρμογή θέλω; 

Γιατί αν έχει παλιο λειτουργικό δε μπορείς να κατεβάσεις εφαρμογές ούτε καν παλιά έκδοση μειονέκτημα σε σχέση με Android αλλά Apple είναι αυτή.

Ευχαριστώ περιμένω απάντηση 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.