Jump to content
teitzis

Γάντια κατάλληλα για οθόνες iPhone.

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Αγαπητά μέλη καθώς ο χειμώνας βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη πιστεύω πως θα ήταν χρήσιμο να προτείναμε μερικούς κατασκευαστές γαντιών που να είναι συμβατά με οθόνες αφής high capacitive για iPhone. Αφορμή γι' αυτό το ποστ στάθηκε ένα ζευγάρι γάντια της SBS που είχα πάρει πριν χρόνια και ήταν συμβατά στην αφή με ένα Samsung Galaxy σειράς Α, καθώς και με ένα 5s της μητέρας μου, αλλά με το 8άρι που έχω τώρα δεν αποκρίνονται.

Εδώ μπορείτε να προτείνετε, όσοι γνωρίζετε και χρησιμοποιήτε, κατασκευαστές γαντιών καθώς επίσης και γάντια μηχανής που να είναι συμβατά με οθόνες αφής.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 😊

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Από τις καλύτερες λύσεις από άποψη ποιότητας και φυσικά συμβατότητας με το iPhone.

https://www.mujjo.com/touchscreen-gloves

👍👌

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
13 ώρες πριν, teitzis είπε:

Αγαπητά μέλη καθώς ο χειμώνας βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη πιστεύω πως θα ήταν χρήσιμο να προτείναμε μερικούς κατασκευαστές γαντιών που να είναι συμβατά με οθόνες αφής high capacitive για iPhone. Αφορμή γι' αυτό το ποστ στάθηκε ένα ζευγάρι γάντια της SBS που είχα πάρει πριν χρόνια και ήταν συμβατά στην αφή με ένα Samsung Galaxy σειράς Α, καθώς και με ένα 5s της μητέρας μου, αλλά με το 8άρι που έχω τώρα δεν αποκρίνονται.

Εδώ μπορείτε να προτείνετε, όσοι γνωρίζετε και χρησιμοποιήτε, κατασκευαστές γαντιών καθώς επίσης και γάντια μηχανής που να είναι συμβατά με οθόνες αφής.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. 😊

Για τσέκαρε αυτό το link


Mac Pro 3.1 Early '08 2.8 16Gb | Macbook Pro  2.3 Mid '18 256ssd 8Gb | Macbook Air 2017 1.8 | iMac 27-inch Retina 5K Late '14 3.5 16GB | Mac Mini 2.1 Mid '07 1.83 2Gb | iPhone 12 Pro Max 256Gb Graphite | iPad Pro 10.5 Cellular 256Gb Silver | Apple Pensil | Apple Watch Series 6 40mm Space Grey Alu Case | AirPods Pro | AppleTV 4K 64Gb

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Παιδιά, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Ήσασταν αρκετά κατατοπιστικοι και ελπίζω να το είδαν και όσοι είναι σχετικά ενδιαφερόμενοι. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.

  • Σχετικα θεματα που εχουν αναρτηθει

    • Από teitzis
      Αγαπητά μέλη του forum γεια χαρά. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Όταν συνδέω το iPhone 8 (64 gigs) στο pc μου μου εμφανίζει τρεις διαφορετικές χωρητικότητες στην εσωτερική μνήμη της συσκευής. Έχω μπερδευτεί γιατί δε ξέρω πια είναι η σωστή. Εκτιμώ ότι είναι η πρώτη, αλλά δε ξέρω οι δυο επόμενες γιατί έχουν απόκτηση μεταξύ τους.
      Στο μενού ρυθμίσεις > γενικά > χώρος στο iPhone > 33,1 GB από 64 GB σε χρήση.
      Στο iTunes αναγράφει 29,53 GB διαθέσιμα.
      Τέλος, όταν βλέπει το κινητό σαν εξωτερικό σκληρό δίσκο (internal storage) γράφει 17,2 GB από 59,6 GB. Ευχαριστώ πολύ. 
    • Από AppleWorldHellas
      Η σημερινή συλλογή μας έρχεται από τον @MarcusBremen, που συχνά κοινοποιεί εντυπωσιακά wallpapers στο Twitter feed του. Δείτε και κάντε λήψη μέρος της δουλειάς του παρακάτω:
      Yellow, orange and blue abstract wallpaper for iPhone
      Abstract geometric wallpaper in red, green, and blue for iPhone
      Swirled abstract wallpaper in pink, orange, and blue for iPhone
      Orange abstract sky wallpaper with purple swirls for iPhone
      Pink and blue abstract wallpaper for iPhone
      Blue and green sea against orange and pink abstract wallpaper for iPhone
      View the full article


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.