Jump to content
MakisKvl

IPHONE 12 PRO MAX - Αδυναμία προσθήκης χρεωστικής κάρτας στο πορτοφολι

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Χαιρετώ την ομάδα,  έχω ένα iPhone 12 Pro Max και δεν μπορώ να προσθέσω κάρτες στο πορτοφόλι. Έχω μιλήσει με τις τράπεζες και μου είπα ότι είναι θέμα της Apple. Μίλησα με την Apple και μου είπαν ότι είναι θέμα τις visa. Ξανάμιλησα με την τράπεζα και μου είπαν ότι είναι θέμα της visa αλλά δεν μου είπαν τον λόγο. Κάρτες δικές μου σε άλλο iPhone μπορώ να προσθέσω, κάρτες φίλων στο δικό μου μπορώ να προσθέσω επίσης. Δεν μπορώ να προσθέσω τις δικές μου στο δικό μου κινητό. 
Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σας παρακαλώ; Εχει τυχη σε κανεναν αλλον το ιδιο θεμα? Επισης εχει καποιος τηλέφωνο επικοινωνίας για να σας καλέσω από κινητό την visa?

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
On 28/1/2023 at 2:23 ΜΜ, MakisKvl είπε:

Χαιρετώ την ομάδα,  έχω ένα iPhone 12 Pro Max και δεν μπορώ να προσθέσω κάρτες στο πορτοφόλι. Έχω μιλήσει με τις τράπεζες και μου είπα ότι είναι θέμα της Apple. Μίλησα με την Apple και μου είπαν ότι είναι θέμα τις visa. Ξανάμιλησα με την τράπεζα και μου είπαν ότι είναι θέμα της visa αλλά δεν μου είπαν τον λόγο. Κάρτες δικές μου σε άλλο iPhone μπορώ να προσθέσω, κάρτες φίλων στο δικό μου μπορώ να προσθέσω επίσης. Δεν μπορώ να προσθέσω τις δικές μου στο δικό μου κινητό. 
Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σας παρακαλώ; Εχει τυχη σε κανεναν αλλον το ιδιο θεμα? Επισης εχει καποιος τηλέφωνο επικοινωνίας για να σας καλέσω από κινητό την visa?

Πειραιώς είναι οι κάρτες σου?

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.