Jump to content

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας, έχουμε κανένα νέο για το Apple Pay από τις ελληνικές τράπεζες;

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Κατι ειχε ακουστει για Πειραιως και Εθνικη....αλλα μπα τιποτα....

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

2020 μπήκε και οι συστημικές τράπεζες στο γνωστό τους....σύστημα!!! Να ναι καλά οι fintech! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μέχρι τέλος του μήνα η έκδοση με κουπόνι χρήστη της κάρτας monese δίνει από 25 λίρες σε καθε μέλος (αυτόν που δίνει το κουπόνι και αυτόν που το εξαργυρώνει).
Η κάρτα μπαίνει απευθείας με ελληνικά στοιχεία κατοικίας στο Apple pay και δουλεύει κανονικά.
Φόρτιση κάνετε είτε με απευθείας χρέωση από πιστωτική ή χρεωστική είτε με έμβασμα.
Σας δίνω κουπόνι το οποίο είναι το DIMI717

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

 Η Ν26 και η Revolut είναι επίσης συμβατές με το Apple Pay. καλό θα ήταν πιστεύω να μη κάνουμε διαφήμιση. Το ερώτημα ήταν ξεκάθαρο και αφορά μόνο τις ελληνικές τράπεζες.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
 Η Ν26 και η Revolut είναι επίσης συμβατές με το Apple Pay. καλό θα ήταν πιστεύω να μη κάνουμε διαφήμιση. Το ερώτημα ήταν ξεκάθαρο και αφορά μόνο τις ελληνικές τράπεζες.
Δεν νομίζω ότι σου απάντησα παραπλανητικά ούτε ότι έκανα διαφήμιση.
Ξεκάθαρα έγραψα για προσφορά που τρέχει η συγκεκριμένη κάρτα και πως δουλεύει κανονικά με Apple pay.
Διώξε λίγο την μύγα φίλε μου....
Ειμαι σε φόρουμ προτού καν ενηλικιωθεις ίσως και ξέρω και τι μπορώ να γράψω και πως να το γράψω και το αν επιτρέπεται να το γράψω

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μια προσωρινή λύση μέχρι να βάλουν apple pay οι ελληνικές τράπεζες (αν βάλουν) είναι η curve κάρτα που χρησιμοποιεί ουσιαστικά τις ελληνικές κάρτες (την prepaid Πειραιώς δεν την δέχεται, ενώ χρεωστική και πιστωτικές τις παίρνει μια χαρά) με apple pay και αναμένουμε να δούμε αν τα έξοδα μέσω αυτής της διαδικασίας θα μετράνε και στο αφορολόγητο. 

 

Σίγουρα πάντως θα προτιμούσα μια πιο απλή λύση αυτή του apple pay κατευθείαν από τις ελληνικές τράπεζες.   

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
56 λεπτά ago, peterv είπε:

Μια προσωρινή λύση μέχρι να βάλουν apple pay οι ελληνικές τράπεζες (αν βάλουν) είναι η curve κάρτα που χρησιμοποιεί ουσιαστικά τις ελληνικές κάρτες (την prepaid Πειραιώς δεν την δέχεται, ενώ χρεωστική και πιστωτικές τις παίρνει μια χαρά) με apple pay και αναμένουμε να δούμε αν τα έξοδα μέσω αυτής της διαδικασίας θα μετράνε και στο αφορολόγητο. 

 

Σίγουρα πάντως θα προτιμούσα μια πιο απλή λύση αυτή του apple pay κατευθείαν από τις ελληνικές τράπεζες.   

Έχει κάποια προμήθεια η curve;

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.