Jump to content

Ερώτηση

Καλησπερα,

Μεχρι και σημερα το iPhone 12 μου δεν εχει παρει την αναβαθμιση σε iOS16 και μου λεει οτι η 15.7 ειναι η τελευταια ενημερωση. θα πρεπει κατι να κανω για να εμφανιστει γτ ξερω ατομο με iPhone 11 που του ηρθε κανονικα δεν αναφερω της γυναικας μου λογο οτι ειναι η ναυρχιδα της Apple (iPhone 13 Pro Max) που την πηρε την ανημερωση αμεσως !

Επεξεργάστηκε από το χρήστη ApostolosCrete

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

2 answers to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0
On 8/9/2022 at 1:21 ΜΜ, Xarisp είπε:

Με καλυψες αν και δεν ειμαι τοσο εμπειρος σε αυτα και σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια. Και εγω λογω design θελω να παρω το air m2 και εφοσον θα με καλυψει σε ολα αυτα νομιζω ειναι μια πολυ καλη επιλογη!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σύνδεσέ το στον υπολογιστή σου (iTunes σε Windows ή Finder σε macOS) και δοκίμασε να κάνεις την ενημέρωση από εκεί. Μπορεί να έχει κολλήσει. Επανεκκίνηση δοκίμασες;

 


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Τελικα βρηκα την λυση μοκις εχθες ειχα φορτωμενο προφιλ για το ios 15 και 15 beta μοκις το εσβησα εμφανιστηκε η ενημερωση του ios16

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.