Jump to content

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα στο forum και από εμενα...Θελω να φερω από Γερμανια  apple Watch 5 cellular με καρτα δικτιου...εδώ  στην Ελλαδα δεν υπαρχει, μονο με  Bluetooth βρισκω!!! Η ερωτηση μου είνα εχω  αν το φερω από την Γερμανια θα δουλευει στο δικτιο της cosmote???Εχω ρωτηση την cosmote και δεν ξερουν...ευχαριστω!!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Από ότι ξέρω esim COSMOTE μόνο για κινητά παίζει και όχι για ρολόγια ! Όποτε όχι δεν θα παίζει


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
On 5/21/2020 at 11:56 PM, Lefkas said:

Καλησπέρα στο forum και από εμενα...Θελω να φερω από Γερμανια  apple Watch 5 cellular με καρτα δικτιου...εδώ  στην Ελλαδα δεν υπαρχει, μονο με  Bluetooth βρισκω!!! Η ερωτηση μου είνα εχω  αν το φερω από την Γερμανια θα δουλευει στο δικτιο της cosmote???Εχω ρωτηση την cosmote και δεν ξερουν...ευχαριστω!!!

Όχι μόνο δεν παίζει στην Ελλάδα το cellular όπως σου απάντησε ο @agipaok αλλά δεν υπάρχει και υποστήριξη προς το παρών από τα εξουσιοδοτημέσα service στην Ελλάδα είτε σου σπάσει είτε σου χαλάσει ακόμα και να είναι εντός του 1ου χρόνου εγγύησης που δίνει η Apple.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
On 5/23/2020 at 12:25 PM, Panagiotis said:

Όχι μόνο δεν παίζει στην Ελλάδα το cellular όπως σου απάντησε ο @agipaok αλλά δεν υπάρχει και υποστήριξη προς το παρών από τα εξουσιοδοτημέσα service στην Ελλάδα είτε σου σπάσει είτε σου χαλάσει ακόμα και να είναι εντός του 1ου χρόνου εγγύησης που δίνει η Apple.

Βασικά, δε μας νοιάζει που δεν θα έχει service στην Ελλάδα το cellular, έτσι και αλλιώς το service στην Ελλάδα και η εξυπηρέτηση είναι ΓΤΠ-Καβάλα. 

 

Δηλαδή ούτε αν βάλεις την cosmote-esim αποκλειστικά στο watch μέσω της Family συνδρομής και έχεις άλλο νούμερο στο iPhone δέν θα δουλεύει; Πείτε μας τι γίνεται γιατί και εμείς από εσάς τους έμπειρους περιμένουμε να τα μάθουμε. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.