Jump to content
SoneiGr

Παρελαβα πανευτυχες το iPhone 13

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλημερα μου εχει ερθει απροειδοποιητα το δικο μου σημερα το πρωι η ωρα 9:00 ελαβα μηνυμα απο την acs courier οτι εχω πακετο. Πηγα εκει και το παρελαβα πληρωσα 830 ευρω οπως ηταν η τιμη του. Το ασπρο χρωμα που το ηθελα. Ηρθε απο την Λευκωσια iStrom ομως εχω δυο ερωτησεις αποριες επειδη κατι δεν μου καθεται καλα:

1) Οταν πηγαινω πληροφοριες εκει καπου λογικα λεω θα επρεπε να ειχε την εγγκυηση ποτε ληγει 3/11/2022 λογικα ξανα λεω ενω δεν υπαρχει τιποτα. Σε αντιθεση με το iPad 9ης γενιας που το αγορασα στις 8/10/2021 και το γραφει εκει περα μια χαρα.
2) Οταν το κλειδωνω και ξεκλειδωνω εμφανιζει ασπρες γραμμες τι να σημαινει αυτο ;
Να σημειωσω πως ηρθε κλειστο στο κουτι του με τα ναιλα του και στο ιντερνετ μπαινει κανονικα με 5G δικτυο και κλησεις κανει και μηνυματα στελνει και ολα λειτουργουν.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

13.jpg

14.jpg

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.