Jump to content
Galaras7

Appel tvOS 14.7

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας έχω την Appel tvOS 14.7

Θέλω να βάλω μερικές εφαρμογές όπως mega κτλ.

μένω εξωτερικό έχω δοκιμάσει από το App store αλλά τίποτα δεν μου το εμφανίζει ??
Δοκίμασα και με VPN με ελληνική IP !!

Τίποτα , μήπως έχετε καμία ιδέα .??
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων .

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
On 19/9/2021 at 6:18 ΜΜ, Galaras7 είπε:

Καλησπέρα σας έχω την Appel tvOS 14.7

Θέλω να βάλω μερικές εφαρμογές όπως mega κτλ.

μένω εξωτερικό έχω δοκιμάσει από το App store αλλά τίποτα δεν μου το εμφανίζει ??
Δοκίμασα και με VPN με ελληνική IP !!

Τίποτα , μήπως έχετε καμία ιδέα .??
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων .

Το Apple ID σου πιθανότατα έχει δημιουργηθεί σε κάποιο store εξωτερικού οπότε δε βλέπεις τα apps για το ελληνικό κοινό. Για να κατεβάσεις ελληνικές εφαρμογές θα πρέπει να έχεις λογαριασμό και στο ελληνικό store.

Δοκίμασε σε πρώτη φάση να αλλάξεις region στο Apple ID σου. Εάν για κάποιο λόγο δεν γίνεται, μπορείς να φτιάξεις ένα καινούριο για χρήση μόνο στο ελληνικό store.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
5 ώρες πριν, Manolis είπε:

Το Apple ID σου πιθανότατα έχει δημιουργηθεί σε κάποιο store εξωτερικού οπότε δε βλέπεις τα apps για το ελληνικό κοινό. Για να κατεβάσεις ελληνικές εφαρμογές θα πρέπει να έχεις λογαριασμό και στο ελληνικό store.

Δοκίμασε σε πρώτη φάση να αλλάξεις region στο Apple ID σου. Εάν για κάποιο λόγο δεν γίνεται, μπορείς να φτιάξεις ένα καινούριο για χρήση μόνο στο ελληνικό store.

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω και θα αναφέρω .

 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλημέρα σας μετά από την αλλαγή ID Region Greece δε μου εμφάνιζε τις Εφαρμογές που ήθελα να προσθέσω στην Appel tvOS.

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ??

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.