Jump to content

Ερώτηση

Καλησπερα σας 
Ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορούσατε να με βοηθήσετε με ένα προβληματάκι που αντιμετωπίζω με το μακ (2015 προ 13 ιντσες κτλπ έχω κάνει την αναβάθμιση στο Big Sur) 
Πήγα να αλλάξω username στο μακ και ξαφνικά μου διαγράφηκαν όλα τα τραγούδια από το iTunes (τα οποία δεν είχα αγοράσει τα υπόλοιπα που ήταν αγορασμένα παρέμειναν) τα τραγούδια τα αλλά τα έχω στο κινητό τι μπορώ να κάνω ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

1 answer to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0
On 15/9/2021 at 2:04 ΜΜ, Alexandros είπε:

Καλησπερα σας 
Ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορούσατε να με βοηθήσετε με ένα προβληματάκι που αντιμετωπίζω με το μακ (2015 προ 13 ιντσες κτλπ έχω κάνει την αναβάθμιση στο Big Sur) 
Πήγα να αλλάξω username στο μακ και ξαφνικά μου διαγράφηκαν όλα τα τραγούδια από το iTunes (τα οποία δεν είχα αγοράσει τα υπόλοιπα που ήταν αγορασμένα παρέμειναν) τα τραγούδια τα αλλά τα έχω στο κινητό τι μπορώ να κάνω ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλησπέρα, εφόσον συγχρονίζεις τη βιβλιοθήκη με το Apple Music μπορούν να επανέλθουν. Εάν όχι δυστυχώς χάνονται. Τσέκαρε μήπως στον παλιό home folder Macintosh HD/Users (παλιό username) υπάρχει ο υποφάκελος iTunes στον φάκελο Music.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.