Jump to content
nektariossgourakis

Macbook Air 2020 Sleeve Cases

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

 

Ας κάνω την αρχή λοιπόν ποστάρωντας την πρώτη θήκη για το Mac μου.Την αγόρασα από istorm μαζί με το Macbook Air 2020,δεν βάζω σύνδεσμο (Link) για ευνόητους λόγους μήπως προκαλέσω διαφήμιση και είναι κάτι που δεν ξέρω αν επιτρέπεται στην κοινότητα μας.Είναι αρκετά λεπτή και θυμίζει όταν το έχεις μέσα ότι κουβαλάς Tablet μαζί σου!Διαθέτει μαγνητάκια για να κλείνει μαγνητικά και είναι κάτι που βολεύει πάρα πολύ.Στην εσωτερική της πλευρά διαθέτει microfiber επένδυση και νομίζω είναι κατί που προστατεύει!Κόστος 40 ευρώ περίπου.

fb332daa35f410884608107dbca21ab5.jpgd9e428df1f2707294bfcb2b943f8dd9e.jpg72e28223b21595e71bfd3d892ddbaf92.jpg61dd879ab38cdcbc99bbe8c6031504f6.jpgb7bbb5af53a062d65551e899ab7e7533.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Στο κομμάτι διαφήμισης να ξεκαθαρίσουμε πως όσο έχουμε να κάνουμε με θετική εμπειρία αγοράς αγαθών ή παροχής υπηρεσιών επιτρέπουμε αναφορές μαγαζιών ονομάτων και τιμων (οποίος θέλει).

Σε καμία περίπτωση δεν υποκινούμε κανένα χρήστη να προβεί σε επιλογή αγοράς, απλά καλό είναι να μοιραζόμαστε.

 

Αρνητικη διαφήμιση, κατηγορία και γενικά flaming post όσο και δίκιο και αν έχει κάποιος, από τη στιγμή που δεν φιλοξενείται στο χώρο μας η αντίπαλη γνώμη του επαγγελματία ή μαγαζιού καλό είναι να αποφεύγεται.
 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.