Jump to content
oddin

Καλό ξεκίνημα!

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλό ξεκίνημα εύχομαι και εγώ και καλή χρονιά να έχουμε όλοι! 
Είμαι και εγώ Apple fan από το 2008 και συνεχίζω σταθερά!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλώς όρισες στην παρέας μας . Καλη χρονιά με υγεία ! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Χαίρομαι που το φόρουμ της Apple World Hellas «πήρε μπροστά». Ξαναβλέπω μετά από καιρό μέλη όπως ο Manolis, εξαιρετικός τεχνικός και ο iDimitris από το παλιό φόρουμ ήδη. Μακάρι το 2020 να το απογειώσει με πολλά νέα μέλη αλλά και επανενεργοποιηση των παλιών. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
1 hour ago, teitzis said:

Χαίρομαι που το φόρουμ της Apple World Hellas «πήρε μπροστά». Ξαναβλέπω μετά από καιρό μέλη όπως ο Manolis, εξαιρετικός τεχνικός και ο iDimitris από το παλιό φόρουμ ήδη. Μακάρι το 2020 να το απογειώσει με πολλά νέα μέλη αλλά και επανενεργοποιηση των παλιών. 

Να είσαι καλά αγορίνα μου. Προσπαθούμε κάθε φορά για το καλύτερο. Ο τρόπος που αγκαλιάσατε το site ενημέρωσης μας και οι καθημερινές σας επισκέψεις ήταν η αφορμή να ξεκινήσουμε εκ νέου και το φόρουμ μας για να τα λέμε και πιο άμεσα από εδώ. :) 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλώς ήρθες @oddin! Χαιρόμαστε να βλέπουμε άτομα που μοιράζονται την ίδια αγάπη με εμάς για τα προϊόντα της Apple :)

9 ώρες πριν, teitzis είπε:

Χαίρομαι που το φόρουμ της Apple World Hellas «πήρε μπροστά». Ξαναβλέπω μετά από καιρό μέλη όπως ο Manolis, εξαιρετικός τεχνικός και ο iDimitris από το παλιό φόρουμ ήδη. Μακάρι το 2020 να το απογειώσει με πολλά νέα μέλη αλλά και επανενεργοποιηση των παλιών. 

Γειά σου φίλε Αλέξη! Καλώς ήρθες και πάλι στην κοινότητα μας και σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια :) Κ εμείς αυτό ελπίζουμε για το 2020 και για τα επόμενα χρόνια. Να δημιουργηθεί ένας χώρο για όλους εμάς που θα ανταλλάζουμε απόψεις και θα βοηθάμε του νεότερους που μπαίνουν σιγά σιγά στον κόσμο της Apple.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.