Jump to content
Corinna

Apple Watch Series 6 - σπασμένη οθόνη

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και καλές γιορτές!

Series 6 44mm Nike edition δεν πρόλαβε να κλείσει δύο μήνες..

Η οθόνη έσπασε αλλά όλα λειτουργούν κανονικά.

Οι επιλογές που έχω στο νου μου είναι επισκευή και πώληση, ή να το πουλήσω όπως είναι σε κάποιον που θα μπορούσε να το φτιάξει μόνος του.

Έχει νόημα να ασχοληθώ με επισκευή?


Think different

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλημερα και καλη χρονια @Corinna.
 

Μιλωντας εκ πειραν (2πλα παθων) αρχικα να ξεκαθαρισουμε οτι η αξια του ρολογιου σου εχει πεσει κατακορυφα και θα πρεπει να το γνωριζεις.

Συνεχιζοντας να αναφερουμε οτι σε περιπτωση αντικαταστασης της οθονης υπαρχει φοβος να χαθει το 3d touch το οποιο σημαινει κατ επεκταση οτι ισως να χαθει το 100% της λειτουργικοτητας του.

Η λυση λοιπον που αναφερεις να το επισκευασεις και να το πουλησεις ειναι μεν εφικτη υπο προυποθεσεις αλλα μιλαμε για ενα κερδος μικρου ποσου 2 ψηφιων....

Το καλυτερο παντα κατα τη δικη μου αποψη ειναι να το δωσεις οπως ειναι σε καποιον που θελει εκεινος να ασχοληθει ή μπορει ο ιδιος να κανει κατι με την επισκευη του.

η διαφορα κερδους στη τσεπη σου μεταξυ των 2 παραπανω περιπτωσεων ειναι πραγματικα ελαχιστη και εχε υποψιν και την οποια ταλαιπωρια θα περασεις μπαινοντας σε διαδικασια service ή αντικαταστασης του ρολογιου

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλή Χρονιά!
Έχεις δίκιο.. θα προτιμήσω αυτή τη λύση νομίζω. Και αν κάποιος μπορεί να το κάνει σωστά θα κερδίσει ένα ωραίο Apple Watch, κι εγώ δεν θα ταλαιπωρηθώ.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Think different

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.