Jump to content

Ερώτηση

Είμαι κάτοχος iPhone και πότε χρήστης κάποιες συσκευής Της apple..

Σκέφτομαι να κάνω μία αγορά αρκετά ακριβή και σαν ειδικοί εσείς που ασχολείστε με προϊόντα της εταιρείας αυτής Θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ να μου δώσετε τα φώτα σας!!! 
Να το αγοράσω;; Θα έχει ελληνικά;; Θα έχω κατοχυρωμένη εγγύηση;; 

Ευχαριστώ πολυ!!

https://www.electroholic.gr/el/product/COMAPP00674
Apple Macbook Pro MUHN2 13.3" 2560x1600 i5-8257U,8GB,128GB,Intel Iris Plus 645,MacOS,Space Grey

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

10 answers to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0

Καλησπέρα @Κωνσταντινος βασιλειου και καλώς όρισες! Δε θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα, εννοείται ότι θα υποστηρίζει κανονικά ελληνικά. Η μόνη διαφορά με τα μηχανήματα που εισάγονται από τον επίσημο διανομέα της Ελλάδας (iSquare) είναι ότι η διάταξη του πληκτρολογίου ενδέχεται να διαφέρει (να μην έχει π.χ. τους ελληνικούς χαρακτήρες τυπωμένους ή ακόμα και διαφορά στο πλήκτρο Enter (κάθετο Enter, ANSI διάταξη: αμερικάνικα και κινέζικα | Οριζόντιο Enter, ISO διάταξη: ευρωπαικά).

Σε ότι αφορά την εγγύηση καλύπτεσαι κανονικά για τον πρώτο χρόνο εγγύησης από το επίσημο service. Εάν και εφόσον πρόκειται για Ευρωπαϊκή εισαγωγή έχεις ακόμη έναν επιπλέον χρόνο βάσει Ευρωπαικής οδηγίας καταναλωτών (2ετής εγγύηση). Σε αυτή την περίπτωση, για την κάλυψη στον δεύτερο χρόνο σε περίπτωση βλάβης, η διαφορά είναι ότι θα πρέπει να απευθυνθείς στο σημείο αγοράς για να γίνει το σχετικό αίτημα.

 


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση Στο να μου απαντήσεις!!! 
Επίσης ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες!!!

Είσαι εξαιρετικός!!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Αν το αποφασίσεις να πάρεις τουλάχιστον 256gb σκληρό.

Εγώ πήρα το MB pro 2019 και πραγματικά είναι εκπληκτική η όλη εμπειρία.

Είχα laptop τόσα χρόνια, αλλά αυτό είναι μια άλλη κατάσταση.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
3 ώρες πριν, stevedimi είπε:

Αν το αποφασίσεις να πάρεις τουλάχιστον 256gb σκληρό.

Εγώ πήρα το MB pro 2019 και πραγματικά είναι εκπληκτική η όλη εμπειρία.

Είχα laptop τόσα χρόνια, αλλά αυτό είναι μια άλλη κατάσταση.

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά!!!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
12 ώρες πριν, Manolis είπε:

Καλησπέρα @Κωνσταντινος βασιλειου και καλώς όρισες! Δε θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα, εννοείται ότι θα υποστηρίζει κανονικά ελληνικά. Η μόνη διαφορά με τα μηχανήματα που εισάγονται από τον επίσημο διανομέα της Ελλάδας (iSquare) είναι ότι η διάταξη του πληκτρολογίου ενδέχεται να διαφέρει (να μην έχει π.χ. τους ελληνικούς χαρακτήρες τυπωμένους ή ακόμα και διαφορά στο πλήκτρο Enter (κάθετο Enter, ANSI διάταξη: αμερικάνικα και κινέζικα | Οριζόντιο Enter, ISO διάταξη: ευρωπαικά).

Σε ότι αφορά την εγγύηση καλύπτεσαι κανονικά για τον πρώτο χρόνο εγγύησης από το επίσημο service. Εάν και εφόσον πρόκειται για Ευρωπαϊκή εισαγωγή έχεις ακόμη έναν επιπλέον χρόνο βάσει Ευρωπαικής οδηγίας καταναλωτών (2ετής εγγύηση). Σε αυτή την περίπτωση, για την κάλυψη στον δεύτερο χρόνο σε περίπτωση βλάβης, η διαφορά είναι ότι θα πρέπει να απευθυνθείς στο σημείο αγοράς για να γίνει το σχετικό αίτημα.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση Στο να μου απαντήσεις!!! 
Επίσης ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες!!!

Είσαι εξαιρετικός!!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
On 22/4/2020 at 10:30 ΜΜ, stevedimi είπε:

Αν το αποφασίσεις να πάρεις τουλάχιστον 256gb σκληρό.

Εγώ πήρα το MB pro 2019 και πραγματικά είναι εκπληκτική η όλη εμπειρία.

Είχα laptop τόσα χρόνια, αλλά αυτό είναι μια άλλη κατάσταση.

Καλησπέρα!! Εσένα σου ανεβάζει θερμοκρασία;; γιατί ακούω διάφορα... Επίσης ακούγονται πολλά για το Πληκτρολόγιο.. πφφφ.. Είμαι μπερδεμένος

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
On 4/29/2020 at 9:19 PM, Κωνσταντινος βασιλειου said:

Καλησπέρα!! Εσένα σου ανεβάζει θερμοκρασία;; γιατί ακούω διάφορα... Επίσης ακούγονται πολλά για το Πληκτρολόγιο.. πφφφ.. Είμαι μπερδεμένος

Καλησπέρα, όχι δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με υπερθέρμανση και πληκτρολόγιο. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος εδώ και 6 μήνες που το αγόρασα.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
Δημοσιεύτηκε (επεξεργασμένο)
On 4/29/2020 at 9:19 PM, Κωνσταντινος βασιλειου said:

Καλησπέρα!! Εσένα σου ανεβάζει θερμοκρασία;; γιατί ακούω διάφορα... Επίσης ακούγονται πολλά για το Πληκτρολόγιο.. πφφφ.. Είμαι μπερδεμένος

Υπάρχει πρόγραμμα επισκευής για πληκτρολόγιο ακόμα και πέρας της εγγύησης.

https://support.apple.com/el-gr/keyboard-service-program-for-mac-notebooks

Ούτε εγώ έχω πρόβλημα 1,5 χρόνο και θεωρώ ότι είναι το καλύτερο πληκτρολόγιο σε laptop που έχω χρησιμοποιήσει. Είχα πρόβλημα με το Touch Bar που αναβόσβηνε ένα τετραγωνάκι και μου το κάλυψαν αν και ήταν αναγνωρισμένο από amazon Αγγλίας.

Επεξεργάστηκε από το χρήστη medidia

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
On 3/5/2020 at 10:14 ΠΜ, medidia είπε:

Υπάρχει πρόγραμμα επισκευής για πληκτρολόγιο ακόμα και πέρας της εγγύησης.

https://support.apple.com/el-gr/keyboard-service-program-for-mac-notebooks

Ούτε εγώ έχω πρόβλημα 1,5 χρόνο και θεωρώ ότι είναι το καλύτερο πληκτρολόγιο σε laptop που έχω χρησιμοποιήσει. Είχα πρόβλημα με το Touch Bar που αναβόσβηνε ένα τετραγωνάκι και μου το κάλυψαν αν και ήταν αναγνωρισμένο από amazon Αγγλίας.

Καλέ μου φίλε σ’ ευχαριστώ πολύ!! Πάω να το πάρω αύριο από τα public! το έχουν ετοιμοπαράδοτο.. Ψάχνομε τόσο καιρό και έχω κουραστεί...  Θα το πάρω και ότι γίνει..

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
On 30/4/2020 at 11:30 ΜΜ, stevedimi είπε:

Καλησπέρα, όχι δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με υπερθέρμανση και πληκτρολόγιο. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος εδώ και 6 μήνες που το αγόρασα.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Να είσαι καλά φίλε μου!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.