Jump to content
Manolis

Θα αγοράσετε τα νέα AirPods Pro;

Δημοσκοπηση AirPods Pro  

36 μελη ψηφισαν

  1. 1. Θα τα αγοράσετε τα νέα AirPods Pro;

    • Μπα, θα παραμείνω με αυτά που έχω
    • Ίσως, περιμένω την κατάλληλη ευκαιρία
    • Ναι! Τα περιμένω πως και πως
    • Τα έχω ήδη παραγγείλει!
    • Τα έχω ήδη!


Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Αν και η διαθεσιμότητα στην Ελλάδα δεν έχει εξομαλυνθεί ακόμα θα ήταν ενδιαφέρον να μας πείτε την άποψή σας σχετικά με τα νέα AirPods Pro. 

airpods-pro.thumb.jpg.f2e4a5b8a9944d6317dc000de5e0fc60.jpg

Δεδομένης και της υψηλής τιμολογιακής πολιτικής της Apple και της Ελλάδας, αυτή είναι η πρώτη φορά που βλέπουμε ακουστικά τέτοιου τύπου να έχουν τέτοια τιμή. Βέβαια δεν έχουν να ζηλέψουν σε τίποτα τα υπόλοιπα ασύρματα ακουστικά της αγοράς καθώς ενσωματώνουν πρωτόγνωρες καινοτομίες όπως το transparency (αναλυτική παρουσίαση εδώ). Επιπλέον, μαρτυρίες χρηστών που τα έχουν ήδη στα χέρια τους αναφέρουν ότι ο ήχος και το μπάσο τους είναι σαφώς καλύτερο από αυτό των προκατόχων τους και δύσκολα μπορούν να συγκριθούν με άλλες μεγάλες φίρμες του χώρου.

Τελικά, εσύ θα τα αγοράσεις;


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Τα έχω αγαπήσει αλλά είναι πολλά τα λεφτά.... θα δείξει όμως :) ο Άγιος Βασίλης είναι κοντά!! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Τα περιμένω ήδη ❤️ Περιμένω πως και πως να δοκιμάσω το transparency mode. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Εχω και τα 1 και τα 2 ! Εκτος απο το transparency mode που ειναι κατι διαφορετικο .... δεν ξερω αν θελω να τα παρω...! Βεβαια ειναι οτι ζαχαρωνω και τα Beats by DrDre με noise cancelation και transparency mode ! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Νομίζω ό,τι για κάποιον που έχει 1st generation είναι ένα πολύ καλό upgrade. Με την πρώτη ευκαιρία τα πήρα.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Εγω περιμενω να μου τα φερουν μολις ηρεμισουν οι διαθεσιμοτητες. Ελπιζω να μην αργησουν πολυ.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Επειδή κατά κόρον τα ΑirPods 1ης γενιάς τα χρησιμοποιούσα για γυμναστική δεν ξέρω κατά πόσο τα Pro θα μου κάθονταν τέλεια στα αυτιά ( όπως τα 1 γενιάς). Ναι και η τιμή τους είναι αποτρεπτική προς το παρόν για εμένα. Τυχεροί όσοι τα έχουν. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Προσωπικά έχω τα AirPods 1 και θα τα αλλάξω όταν πλέον δεν θα λειτουργούν. Αλλά προσωπικά ποτέ δεν με βόλεψαν τα ακουστικά με σιλικόνη που κουμπώνουν στα αυτιά πιθανόν λόγο ανατομίας. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλημέρα! Τον προηγούμενο μήνα τα αγόρασα από την Αμερική.Ειναι πραγματικά πολύ καλά,η εφαρμογή τους στο αυτί δεν έχει καμμία σχέση με την πρώτη γενιά και το noise cancellation σε περνάει σε άλλη κατάσταση επικοινωνίας! Αρκετά ακριβά μεν αλλά εξαιρετικά δε!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
2 ώρες πριν, Γιώργος Μαλαχίας είπε:

Λείπει η απάντηση: τα έχω ήδη !!! 😉😉😉

Προστέθηκε! Ήταν λίγο παλαιότερη η δημοσκόπηση.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Παραμένω με τα airpods 2 μου, τα οποία "κάθονται" τέλεια στα αυτιά μου, μέχρι να μπορέσω να τα δοκιμάσω από κάποιον γνωστό μου... Πολύ φοβάμαι ότι δεν θα με βολέψουν καθόλου, όπως και όλα τα in ear που έχω δοκιμάσει κατά καιρούς...


Uploading to icloud...

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Όντας χρήστης των AirPods Pro εδώ και δύο εβδομάδες θα αναφέρω τα εξής.

Κατ' αρχάς έχουν πολύ καλό ήχο, μπάσο (όπως ήταν αναμενόμενο) και η λειτουργίες Transparency και Noise Cancelation είναι ακριβώς αυτό που λείπει από τα In-Ear ακουστικά. Χωρίς το Transparency δε θα μπορούσα να τα χρησιμοποιώ στη δουλειά ή στην οδήγηση.

Δε θα τοποθετηθώ σε περισσότερες λεπτομέρειες (μπαταρία κλπ), θα παραμείνω όμως στο γεγονός ότι τα προηγούμενα ήταν πιο εφαρμοστά στο αυτί μου. Τα AirPods Pro εφαρμόζουν εξίσου αντίστοιχα στο αυτί μου, και με τη βοήθεια των διαφόρων μεγέθους buds που περιλαμβάνονται στο κουτί, αλλά όταν είμαι σε διαρκή κίνηση στο γραφείο ή στο κρεβάτι βλέποντας ταινία, πρέπει να τα πιέζω ξανά στον ακουστικό μου πόρο καθώς ανά 10-15 λεπτά "χαλαρώνουν" με αποτέλεσμα να αλλοιώνεται ο ήχος και στη συνέχεια να σταματάει (Pause) καθώς ο αισθητήρας τους βρίσκεται πλέον μακριά από το αυτί.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
3 λεπτά ago, Manolis είπε:

αλλά όταν είμαι σε διαρκή κίνηση στο γραφείο ή στο κρεβάτι βλέποντας ταινία, πρέπει να τα πιέζω ξανά στον ακουστικό μου πόρο καθώς ανά 10-15 λεπτά "χαλαρώνουν" με αποτέλεσμα να αλλοιώνεται ο ήχος και στη συνέχεια να σταματάει (Pause) καθώς ο αισθητήρας τους βρίσκεται πλέον μακριά από το αυτί.

Δεν θα το έλεγα και πολύ καλό αυτό!!!! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.

  • Σχετικα θεματα που εχουν αναρτηθει

    • Από iDimitris
      To 2020 αν μη τι άλλο θα είναι μια πολυάσχολη χρονιά για την Apple με τις φήμες και τις αναφορές για την 2020 παραγωγική γραμμή της Apple να φουντώνουν μήνα με τον μήνα.
      Η χρονιά θα ξεκινήσει ίσως με το φημολογούμενο iPhone SE 2/ iPhone 9 που μπορεί να δούμε τον Μάρτιο. Εν συνεχεία έχουμε τα νέα iPad Pros με ένα σύστημα τριπλών φακών στο πίσω μέρος τους. Νέα MacBook μοντέλα με ανασχεδιασμένο Magic Keyboard - πληκτρολόγιο και φυσικά η iPhone 12 σειρά και το Apple Watch Series 6 τον Σεπτέμβριο.
      Υπάρχουν επίσης και φήμες για νέες συσκευές όπως κάποιο νέο iMac Pro ή τα Apple AirTags.
       
    • Από iDimitris
      To 2019 αν μη τι άλλο ήταν μια πολύ ενεργή χρονιά για την Apple και είχαμε μια πληθώρα νέων συσκευών αλλά και υπηρεσιών για το καταναλωτικό κοινό της.
      Εσείς ποιο ξεχωρίσατε; 🧐🧐🧐


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.