Jump to content
iDimitris

Ξεκινήσαν οι προ παραγγελίες των νέων M1 Mac της Apple στην χώρα μας | Αυτές είναι οι τιμές τους στην Ελλάδα

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

H Apple παρουσίασε στο χθεσινό, διαδικτυακό της event τη νέα γενιά MacBook Air, Mac mini και MacBook Pro που ενσωματώνει τον πανίσχυρο επεξεργαστή M1, τον πρώτο επεξεργαστή για υπολογιστές Mac που σχεδίασε η ίδια. Από σήμερα οι προ παραγγελίες από τα επίσημα σημεία διανομής της Apple στην χώρα μας έχουν ανοίξει και έχουν γίνει γνωστές και οι τιμές τους.

m1macbookair-1024x633.png

MacBook Air 13
M1 8-Core/8GB/256GB/7-Core GPU – €1179
M1 8-Core/8GB/512GB/7-Core GPU – €1549

macbookprom1-1024x653.png

MacBook Pro

M1 8-Core/8GB/256GB/8-Core GPU – €1599
M1 8-Core/8GB/512GB/8-Core GPU – €1849

m1macmini-1024x702.png

Mac Mini

M1 8-Core/8GB/256GB/8-Core GPU – €879
M1 8-Core/8GB/512GB/8-Core GPU – €1149

Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα κυκλοφορήσει η τελική έκδοση του Big Sur. Τα νέα μοντέλα MacBookAir, MacBook Pro και Mac mini θα είναι άμεσα διαθέσιμα από 17 Νοεμβρίου σε Ελλάδα και Κύπρο.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Αν θέλεις να αυξήσεις SSD η RAM η τιμή μεγαλώνει αρκετά.😗

Επεξεργάστηκε από το χρήστη medidia

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Είναι αρκετά ανταγωνιστική η τιμή σε σχέση με τα ήδη υπάρχοντα μοντέλα MacBook, ακόμα και για κάποιον που θέλει να αποκτήσει το μοντέλο του 2017 με τον διπύρηνο intel. Επίσης, κράτησαν το magic keyboard και δεν έκαναν μετάβαση σε κάποιου τύπου butterfly όπως συζητιούνταν. Θα περιμένουμε να δούμε στις επόμενες μέρες τα πρώτα hands on και τις ανάλογες δοκιμές. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μιας και εχω μεινει με εναν iMac Late 2013 που δεν θα παρει Big Sur και κανει διάφορα κολπα τελευταια, αποφασισα να χτυπησω το νεο mini με τον Μ1 - παραλαβη σε 3-4 εβδομαδες. Επειδη ειμαι με iMac εδω και αρκετα χρονια, μπορει καποιος να μου προτεινει καμια οθονη 4Κ για χρηση με το mini ?

Υποψην δεν παιζω παιχνιδια αλλα θελω 4Κ resolution. Εχω μπανισει αυτη https://store.hp.com...opt=ABU&sel=MTO της HP που θα μπορεσω να την χρησιμοποιησω wireless και με το laptop (PC) μου.

Επισης καμια ιδεα για webcam ?

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.