Jump to content

Ερώτηση

Καλησπέρα σας

Γνωρίζει κάποιος ποτε θα γίνει η παράδοση των νέων iPhone 12 σε όσους έχουν κάνει εκδήλωση ενδιαφέροντος;

Ακούγονται οι εξής ημερομηνίες και θα ηθελα αν γνωρίζετε κατι να μου πειτε

Παρασκευή 30/10

Παρασκευή 6/11

Παρασκευή 20/11

 

Ευχαριστώ

 

 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

28 answers to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0
10 ώρες πριν, aenaos είπε:

Εκδηλωση ενδιαφεροντος εκανες.... 

Οχι παραγγελια...

Όχι έχει γίνει κανονικά παραγγελία. Έχω πάει και από το κατάστημα για την δανειοδότηση και επίσης μου έχει έρθει μήνυμα ότι η παραγγελία μου θ αργήσει κάποιες μέρες.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
3 λεπτά ago, aenaos είπε:

 Ολα αυτα στις 15/10 ???

Στις 13/11 μπορει ...

Όχι 15/10 μου έχει έρθει το μήνυμα της παραγγελίες. Μίλησα σήμερα με τα κεντρικά λέει μόλις παραλάβουν θα σταλθούν ταχυδρομικός.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Εγώ έκανα παραγγελιά 13/11 από Κωτσόβολο και τώρα αναμένουμε ! Αν παραλάβει κάποιος ας μας πει να παράγουμε κουράγιο !

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
On 14/11/2020 at 12:26 ΠΜ, Mironas_GRx είπε:

Επικοινώνησα σημερα και μιλησα επιτελους με μια ευγενεστατη κυρια και μου ειπε οσοι ειχαν κανει εκδηλωση ενδιαφεροντος απο τις 16 που ξεκινησε ολο αυτο εως 29/10 θα παραλαβουν στο 1ο κυμα!

Οι συσκευες θα παραδοθουν στις κουριερ εταιρειες στις 18/10 για να φτασουν στα χερια μας πρωτα ο θεος 19 ή 20 του μηνα!

Μακάρι με το καλό να έρθουν !

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Το πιο ωραιο απ ολα πιο ειναι;

Εχω παραγγειλει στις πρωτες μερες με εκδηλωση ενδιαφεροντος  και ακομα μου λενε δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν και με πηραν και τηλ μεσα στη βδομαδα και ξεχρεωσα και ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ!

Γνωστος εχει κανει παραγγελια μια βδομαδα αργοτερα απο εμενα και του ηρθε και το tracking number πριν απο λιγο απο κουριερ εχουν στειλει το δεμα και αυτος το περιμενει αυριο!

Για αλλη μια φορα ο Κωτσοβολος τα ιδια χάλια με τις παραγγελιες!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Αποστολή από Κωτσόβολο σήμερα ! Μου έστειλαν μήνυμα με tracking number από acs ! Με το καλό να παραλάβουν όλοι !

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
3 λεπτά ago, Hobis είπε:

Αποστολή από Κωτσόβολο σήμερα ! Μου έστειλαν μήνυμα με tracking number από acs ! Με το καλό να παραλάβουν όλοι !

Πότε έκανες την παραγγελία? Εμένα ακόμα τίποτα.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

13/11 προπαραγγελια και εξόφληση όλου του ποσού ! 19/11 αποστολή με ACS και παραλαβή και εγώ δεν ξέρω ! Έχω tracking number αλλά γίνετε χαμός μεγάλος χαμός με τα κούριερ !

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
43 λεπτά ago, Hobis είπε:

13/11 προπαραγγελια και εξόφληση όλου του ποσού ! 19/11 αποστολή με ACS και παραλαβή και εγώ δεν ξέρω ! Έχω tracking number αλλά γίνετε χαμός μεγάλος χαμός με τα κούριερ !

Εμένα μου ήρθε ειδοποίηση για trackin number αλλά λεω να πάω από την ACS να το παραλάβω ο ίδιος

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0
23 ώρες πριν, trikoulis είπε:

Εμένα μου ήρθε ειδοποίηση για trackin number αλλά λεω να πάω από την ACS να το παραλάβω ο ίδιος

Αν έχει έρθει στο κατάστημα να πας να το πάρεις . Εμένα ακόμα έρχεστε από την Πέμπτη από Π. Ράλλη HUB .

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Η κάρτα SIM που είχα στο παλιό θα κάνει στο 12αρι γιατί κάπου διάβασα ότι κάτι άλλαξαν.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
  • 0

Παρέλαβα σήμερα το πρωί το τηλέφωνο ! Εγώ από το iPhone X στο 12pro max δεν είχα κανένα θέμα με την sim ! Οπότε πιστεύω  δεν θα έχεις θέμα ! 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.