Jump to content
Arfrag

Νέο MacBook Air

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

9 ώρες πριν, nektariossgourakis είπε:

Άρα αν θέλει κάποιος μπορεί να τον αλλάξει μελλοντικά αυτό εννοείς;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Δεν είναι εφικτό δυστυχώς. Ο επεξεργαστής (όπως οι μνήμες και ο SSD) είναι κολλημένος στη μητρική, δεν είναι σε socket.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

a3062ad1d9eee855e156117c637fd76e.jpg


Δηλώνω απλά κατενθουσιασμένος σήμερα κάναμε και τα πρώτα μας εικονίδια σε φακέλους να είμαστε νοικοκύρηδες !!f678959f1b208a145ace34dacaa06cbc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπορείς να πάρεις και μια εξωτερική οθόνη usb-c στη βάση σου για να είσαι άνετος. 

Δες αυτό το video. Είναι εντυπωσιακό μηχάνημα και το τι πετυχαίνει με έναν dual i3.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Τι είπες τώρα με τον i3 τα κάνει όλα αυτά ; Τι οθονάρα είναι αυτή ; Οκ σε ευχαριστώ μου ανέβασες την ψυχολογία σήμερα ευχαριστώ πολύ .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
15 minutes ago, nektariossgourakis said:

Τι είπες τώρα με τον i3 τα κάνει όλα αυτά ; Τι οθονάρα είναι αυτή ; Οκ σε ευχαριστώ μου ανέβασες την ψυχολογία σήμερα ευχαριστώ πολύ emoji170.pngemoji1666.pngemoji123.png.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Λέει ότι είναι το base model με τα lowest specs στην αρχή.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Γεια χαρά @nektariossgourakis, @Manolis και λοιποί! Έχοντας το iPad μου στο σέρβις για καμία βδομάδα δε κατάφερα να παρακολουθήσω τη συζήτηση λεπτομερώς. Αν και χρησιμοποιώ την εφαρμογή tapatalk στο iPhone μου δεν είναι το ίδιο όπως το web view στο safari! Μια ερώτηση που θα ήθελα να κάνω σε χρήστες mac είναι εάν η σύνδεση εξωτερικών σκληρών δίσκων (western digital) γίνεται κατ’ ευθείαν, αν δηλαδή τους «βλέπουν» αμέσως χωρίς να χρειάζονται φορματ πρώτα. 
Φίλε @Χρίστος πολύ σωστή η ιδέα σου για ειδικό topic σχετικά με τα ms office σε mac. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Δεν είναι εφικτό δυστυχώς. Ο επεξεργαστής (όπως οι μνήμες και ο SSD) είναι κολλημένος στη μητρική, δεν είναι σε socket.

6c1a28afeb296c127f6a8a4d6f9d54c8.png

Καλή εβδομάδα σε όλους,ψάχνοντας στο επίσημο Site της Apple βρήκα αυτά που βλέπετε στην φωτογραφία.Το ερώτημα μου συγκεκριμένο.Λέγοντας η Apple > τι ακριβώς εννοεί;Ότι αν αγοράσεις μοντέλο με τον i3 μπορείς να το αναβαθμίσεις σε i5 και αν αγοράσεις με τον i5 μπορείς να το αναβαθμίσεις σε i7; Αυτό καταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον.Και αν ναί όλες αυτές οι διαμορφώσεις που γίνονται;Ελλάδα;Ποιά καταστήματα αν γίνονται Ελλάδα μπορούν να στο κάνουν αυτό;

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.