Jump to content
strawb

Αναζήτηση κατάλληλων ατόμων, για δημιουργία ομάδας startup σε διαγωνισμό.

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα.

Έχω μία πολύ καλή ιδέα για να την υποβάλλω σε διαγωνισμό startup, αλλά δεν έχω βρει ακόμη τα κατάλληλα άτομα για την ομάδα μου - αν και ψάχνω αρκετό καιρό - και ο χρόνος με πιέζει αφόρητα.

Για να μην μακρηγορούμε. Ψάχνω για νέα, μορφωμένα άτομα, με πάθος για την τεχνολογία,για τον προγραμματισμό, για την δημιουργία εφαρμογών (iOS, macOS , Android ή κάπου αλλού) ,με όρεξη, με καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και διάθεση να συμμετάσχουν μαζί μου για την διεκδίκηση ενός πολύ καλού επάθλου.

Όμως, ο χρόνος που μας μένει, για να οριστικοποιήσουμε την ομάδα μου και να υποβάλλουμε την πρόταση μου στον διαγωνισμό, είναι μόλις 20 ημέρες, αυστηρά.

Όποιος ενδιαφέρεται , θα του αναπτύξω περαιτέρω την ιδέα και τι θέλω απο την πλευρά του και πως θα μπορέσουμε να διεκδικήσουμε το έπαθλο όλοι μαζί.

Μπορεί να μου στείλει inbox το email ή το viber ή το skype του και εγώ θα επικοινωνήσω το συντομότερο δυνατόν μαζί του.



ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Μπορούν οι administrators αυτού του φόρουμ, να δώσουν το κατάλληλο χρώμα, σε αυτό μου το θέμα, παρακαλώ; Ευχαριστώ!!!

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Καλησπέρα @strawb και καλώς ήρθες!

Καλή αρχή εύχομαι στο νέο εγχείρημα. Καρφίτσωσα το θέμα σου.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.