Jump to content
  • 0
Antonis pap

καμία ένδειξη στα ποσοστά χρήσης εφαρμογών

Ερώτηση

παιδιά καλησπέρα έχω ένα iPhone 7 με iOS 13.3.1. Έχω παρατηρήσει ότι όταν πηγαίνω στην μπαταρία και βλέπω την χρήση της κάθε εφαρμογής στις πληροφορίες μου δείχνει μόνο πόση ώρα δούλευε η κάθε εφαρμογή και όταν πατάω να μου δείξει το ποσοστό μου βγάλει κενό. Αυτό μου το εμφάνιζε και σε προηγούμενες εκδόσεις και πριν από καθαρή εγκατάσταση. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό? όχι ότι με ενοχλεί ιδιαίτερα απλά θέλω να ξέρω αν είναι bug του iOS ή όχι.

IMG_0139.PNG

IMG_0140.PNG

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

2 answers to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0

Καλησπέρα Αντώνη, σε εμένα εμφανίζει κανονικά το ποσοστό στις εφαρμογές. Έχεις δοκιμάσει με restore & setup as new και παρέμεινε το πρόβλημα; Σίγουρα είναι bug.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.