Jump to content
alexakisd

Ringtone

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Για δώστε μια βοήθεια ρε παλικάρια.....

Itunes δεν έχω κατεβάσει, iPhone 6s της γυναίκας μου στήθηκε setup as new με ios 13.

Επειδή δεν θυμάμαι..μπορει να μπει ringtoneκαι πως? Εννοώ νέο άσχετο από τα by default

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Το φτιάχνεις με το iTunes και δεν πρέπει να ξεπερνά τα 40 δευτερόλεπτα , ρίξε μια ματια εδώ η εδώ

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπορεις να φτιαξεις και να προσθεσεις ηχο κλησεις απευθειας στο κινητο χωρις χρηση υπολογιστη και itunes.

Χρειαζεσαι το garageband περασμενο στη συσκευη σου οπως και αλλο ενα app(πχ: jungle) που μπορει να σου κατεβασει βιντεο/ηχο απο site σα το youtube.

Mετα υπαρχουν οδηγοι οπως ο παρακατω που μπορεις να δεις πως κροπαρεις κ μετατρεπεις το εκαστοτε ηχο/τραγουδι σε ηχο κλησης στο audio recorder του garageband

https://www.idownloadblog.com/2017/05/25/how-to-create-ringtone-text-tone-garageband/

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.