Jump to content
nickfoxjr

Το καλύτερο Smart Keyboard folio μέχρι 50€

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Αναζητώ μια καλή λύση Smart Keyboard folio για ipad 10.2, μέχρι 50€.

 

Έχετε προτάσεις ;

Επεξεργάστηκε από το χρήστη nickfoxjr

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Εννοείς τύπου aftermarket;


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
31 λεπτά ago, Manolis είπε:

Εννοείς τύπου aftermarket;

Εννοώ οτιδήποτε συμβατό υπάρχει.

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
6 ώρες πριν, nickfoxjr είπε:

Εννοώ οτιδήποτε συμβατό υπάρχει.

Είχε πάρει το μάτι μου πριν καιρό κάτι Folio πληκτρολογια για iPad της Logitech. Νομίζω τα έλεγε Slim Pro. Αρκετά κοντά στο αντίστοιχο της Apple, αρκετά ποιοτικό και όχι από φθηνό πλαστικό. Νομίζω όμως ότι κόστιζαν λίγο παραπάνω. Ρίξ τους μια μάτια.

Για budget 50€ πάντως δύσκολα θα βρεις κάτι αξιόλογο. Θα φαίνεται φθηνό και ενδεχομένως όχι τόσο ποιοτικό και λειτουργικό όσο τα πιο Premium (Apple, Logitech κλπ). Καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω και να αγοράσεις κάτι καλό μια και καλή.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
3 ώρες πριν, nickfoxjr είπε:

Να δώσω μέχρι 70. Παραπάνω νομίζω ότι είναι υπερβολή.

Ρίξε μια μάτια στο skroutz να συγκρίνεις διάφορες επιλογές. Εγώ δυστυχώς δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο. Ίσως κάποιο άλλο μέλος να έχει δοκιμάσει κάτι αξιόλογο να μας πει.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.