Jump to content

Ερώτηση

Έχω macbook air μοντέλο 2014. Όταν πατάω να εγκαταστήσω το λογισμικό Catalina μου γράφει ''δεν είναι δυνατή η εγκατάσταση σ αυτόν τον τόμο διότι αυτή τη στιγμή κρυπτοφραφείται.'' Υ.Γ. Η μνήμη που έχω στο δίσκο είναι επαρκής. Τι εννοεί όταν λέει ότι ο δίσκος κρυπτογραφείται;

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

1 answer to this question

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

  • 0

Καλημέρα, έχεις ενεργοποιήσει λίγο πριν την επιλογή FileVault (κρυπτογράφηση όλου του δίσκου). Εάν δεν ολοκληρωθεί η διαδικασία δε θα μπορέσεις να κάνεις αναβάθμιση. Αυτό μπορεί να διαρκέσει από 1 έως και 3 ημέρες ανάλογα τον όγκο δεδομένων. Όταν ολοκληρωθεί θα μπορέσεις να αναβαθμίσεις.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτή την ερώτηση...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.