Jump to content
haris

Siri και Ελληνικά

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Σκεφτηκα να ανοίξω αυτό το θέμα για να ενημερωνόμαστε όσο γίνεται για το χρονοδιάγραμμα (αν υπάρχει) της μετατροπής της Siri σε Ελληνίδα😍

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Δυστυχώς η Siri δεν αναμένεται να πάρει την ελληνική ιθαγένεια στο σύντομο μέλλον. Τουλάχιστον δεν υπάρχει καμία ενημέρωση σχετικά με αυτό.

Έχω μια ελπίδα για το iOS 14 αλλά πολύ μικρή... ένα 0,1% :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Χμ ....
Κάπου το γέρικο μυαλό μου θυμάται τις ίδιες ακριβώς συζητήσεις πριν πολλαααααααα πολλά χρόνια επί εποχής iPhone 4 και iOS 7-8. Να λέμε ότι"μάλλον στο επόμενο iOS, από έγκυρες πηγές, μπλα μπα μπλα...'
Ξεχάστε το παίδες, αν ήταν να γίνει μετά από τόσα χρόνια θα είχε γίνει....

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Έτσι όπως πάει παίζει να γίνει την ίδια χρονιά που θα ανοίξει και το πρώτο Apple Store στην Ελλάδα....😂😂😂

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Έτσι όπως πάει παίζει να γίνει την ίδια χρονιά που θα ανοίξει και το πρώτο Apple Store στην Ελλάδα....

Ποτέ δηλαδή, Δημήτρη


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Εγώ νομίζω ότι κάποια στιγμή έστω και λίγο κουτσουρεμένη θα μπει σε κάποια αναβάθμιση (η έτσι ελπίζω τουλαχιστον)😋

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Άντε να δούμε θα προλάβουμε  στην πρώτη  Beta του iOS 15 Ιούνιο του 2021 

https://jobs.apple.com/en-us/details/200193684/siri-annotation-analyst-greek-speaking?team=MLAI

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Wow! Μετά από 9 χρόνια επιτέλους γίνεται η αρχή.


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
1 λεπτό ago, Manolis είπε:

Wow! Μετά από 9 χρόνια επιτέλους γίνεται η αρχή.

Ναι και πιστεύω θα είναι fast track η υποθεση , εγω υπολογιζω iOS 15 αλλα μπορει να το δουμε και σε καμια beta του  iOS 14 απο τον καινουργιο χρονο 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Just now, dream21 είπε:

Ναι και πιστεύω θα είναι fast track η υποθεση , εγω υπολογιζω iOS 15 αλλα μπορει να το δουμε και σε καμια beta του  iOS 14 απο τον καινουργιο χρονο 

Μακάρι, βέβαια σε πρώτη φάση θα πρέπει να καλυφθεί η θέση, ίσως είναι το πρώτο σημάδι ότι ξεκινάει να "κινείται" κάτι. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση @dream21!


 Certified Macintosh Technician (2014 - )  Certified iOS Technician (2014 - )   Support Professional (2017 - )   Certified Trainer (2019 - )   CTC (2019 - )   CSA (2020 - )

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
30 λεπτά ago, Manolis είπε:

Μακάρι, βέβαια σε πρώτη φάση θα πρέπει να καλυφθεί η θέση, ίσως είναι το πρώτο σημάδι ότι ξεκινάει να "κινείται" κάτι. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση @dream21!

Παρακαλώ να είστε καλά :)

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.