Jump to content
agipaok

Curve συμβατό με Ελλάδα!

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

 

Έχεις κάποιος χρησιμοποιήσει την εφαρμογή με ελληνική κάρτα να μας πει εντυπώσεις? Γιατί απο ότι κατάλαβα πλέον βάζεις την κάρτας πχ της εθνικής τράπεζας στην εφαρμογή της Curve, την curve στο apple pay! Οπότε το apple pay τραβάει από την εθνική

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Την δουλεύω κανονικότητα
Βάζεις όσες κάρτες θέλεις, επιλέγεις ποια θέλεις να είναι ενεργή και τραβάει από εκεί

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Την δουλεύω κανονικότητα

Βάζεις όσες κάρτες θέλεις, επιλέγεις ποια θέλεις να είναι ενεργή και τραβάει από εκεί

 

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Άρα βάζεις πχ της εθνικής? Και μετά δίνεις την Mastercard της Curve για πληρωμή και τραβάει από της εθνικής?

Δεν είναι δηλαδή σαν την revolut που πρέπει να φορτισεις τον λογαριασμό σου?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Ακριβώς

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Πρέπει να σου έρθει στα χέρια να μπορείς να την χρησιμοποιείς σωστά? Δεν είναι σαν revolut που βγαίνει κατευθείαν το νούμερο?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Πρέπει να έρθει στα χέρια σου, να την κάνεις verify με κανονική συναλλαγή σε pos (όχι ανέπαφη) και μετά παίζεις μπαλιτσα.
Αν δεν έχεις κωδικό πες μου να σου δώσω για να παρουμε και από 5 λίρες free έκαστος

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
Πρέπει να έρθει στα χέρια σου, να την κάνεις verify με κανονική συναλλαγή σε pos (όχι ανέπαφη) και μετά παίζεις μπαλιτσα.
Αν δεν έχεις κωδικό πες μου να σου δώσω για να παρουμε και από 5 λίρες free έκαστος

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ε μ@λ&κια!! Την είχα κάνει ήδη! Μπορούμε να τον βάλουμε τώρα?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
DGPAWKQD

Κωδικός για να βάλεις

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Αν κ είχα λογαριασμό, έκανα νέο κ έβαλα τον κωδικό σου. Ποσό καιρό κάνει να έρθει η κάρτα; Κ με τι έρχεται βασικά; Έλτα;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Motherboard: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 CPU: Intel® i7-8700K GPU: Gigabyte Radeon RX 560 SSD: Samsung 500GB 960 NNMe Ram: Kingston Hyper X 32GB 3000Mhz Mac OS X: 10.15.x My Build

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Κάνει περίπου 7-8 ημέρες (ισχύει το χρονοδιάγραμμα που σου δίνουν) σε όμορφη συσκευασία με ΕΛΤΑ

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
3 λεπτά ago, alexakisd είπε:

Κάνει περίπου 7-8 ημέρες (ισχύει το χρονοδιάγραμμα που σου δίνουν) σε όμορφη συσκευασία με ΕΛΤΑ

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πω θα τρεχω κ δεν θα φτανω με το ΕΛΤΑ γιατι δεν εχει PO Box επιλογη κ θα ψαχνομαστε. 


Motherboard: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 CPU: Intel® i7-8700K GPU: Gigabyte Radeon RX 560 SSD: Samsung 500GB 960 NNMe Ram: Kingston Hyper X 32GB 3000Mhz Mac OS X: 10.15.x My Build

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Δεν έρχεται συστημένο.... Απλό γράμμα στο σπίτι θα έρθει μαζί με λογαριασμούς ΔΕΚΟ

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social
1 λεπτό ago, alexakisd είπε:

Δεν έρχεται συστημένο.... Απλό γράμμα στο σπίτι θα έρθει μαζί με λογαριασμούς ΔΕΚΟ emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Στάλθηκε από το Nokia 7.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι ναι για αυτο το λεω, δεν το εβαλα σπιτι, το εβαλα στην δουλεια κ χωρις PO Box θα μου το χασουν στο ΕΛΤΑ. Θα τους τηλεφωνησω απο βδομαδα κ βλεπουμε.

 

Κ ειχα κανει εγγραφη χρονια πριν ο χαζος αλλα δεν εβαλα να με στειλουν την καρτα ποτε! 

 


Motherboard: Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 CPU: Intel® i7-8700K GPU: Gigabyte Radeon RX 560 SSD: Samsung 500GB 960 NNMe Ram: Kingston Hyper X 32GB 3000Mhz Mac OS X: 10.15.x My Build

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.