Jump to content
Vasilis

[R.E.P.] iPhone X: Ανάκληση για οθόνη αφής (Multi-Touch)

Προτεινόμενες δημοσιεύσεις

Έχεις πρόβλημα με την αφή στο iPhone X σου; Υπάρχουν φορές που το multi-touch της οθόνης δεν ανταποκρίνεται καθόλου ή ανταποκρίνεται χωρίς άγγιγμα (ghost touch); Υπάρχει λύση!

6ik3wBhFQRTApGki.huge.jpg

Σε πρόσφατη ενημέρωση της Apple αναφέρεται πως ορισμενές συσκευές αντιμετωπίζουν πρόβλημα στο Multi-Touch της οθόνης. Προκειμένου να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα αυτό, η εταιρεία ανακοίνωσε επίσημα την ανάκληση των συσκευών iPhone X για αλλαγή οθόνης ΔΩΡΕΑΝ!

Προσoχή. Όσοι αντιμετωπίζουν το συγκεκριμένο πρόβλημα και επιθυμούν να επισκευάσουν την συσκευή τους ωφείλουν να γνωρίζουν: 

  1. Η ανάκληση αφορά συσκευές που ΔΕΝ έχουν υπερβεί τα 3 έτη από την ημερομηνία αγοράς. 
  2. Με την επισκεύη αυτή, δεν δίνεται περεταίρω επέκταση στην εγγύηση της συσκεής.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα δικαιώματα σου ως κάτοχος συσκευής iPhone X, επισκέψου το πλησιέστερο εξουσιοδοτημένο service της Apple. 

Μοιράσου το!


Σύνδεσμος
ή μοιράσου το κατευθείαν στα παρακάτω social

Μπες στην κουβέντα

Μπορείς να απαντήσεις τώρα και να κάνεις εγγραφή αργότερα. Εάν έχεις ήδη λογαριασμό, συνδέσου για να απαντήσεις.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Παρακολουθειται απο   0 μέλη

    No registered users viewing this page.

  • Σχετικα θεματα που εχουν αναρτηθει

    • Από Evagi
      Καλησπέρα παιδιά,χρόνια πολλά και καλή αρχή στο φορουμ!
      Δυστυχώς,είμαι μια από τις σπάνιες περιπτώσεις όπου το iphonexs μου εμφάνισε τη πράσινη γραμμή στα αριστέρα της οθόνης μου εντελώς ξαφνικά!
      Το κινητό το πήρα το Μάϊο του 2019(ούτε χρόνο δηλαδή),από το κατάστημα της apple στη Νέα Υόρκη.
      Τα όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα,ειδικά για την Ελλάδα,με έχουν αγχώσει πολύ.Κανονικά,όπως διάβασα,το κινητό θέλει αντικατάσταση.Στην Ελλάδα απ’όσο μου είπαν,αφου θα περάσει διαγνωστικό έλεγχο,ίσως και να μου αλλάξουν την οθόνη!Ίσως!
      Έχετε κάποια ιδέα ή παρόμοια εμπειρία για το τι να κάνω;
      Έχω απελπιστεί 🥺
      Ευχαριστώ!


To #1 ενημερωτικό site για την Apple στην Ελλάδα

Σας προσφέρουμε όλα τα τελευταία νέα, φήμες και βίντεο για iPhone / iPad / Mac / Apple Watch / Apple TV.


Latest Blog News

×
×
  • Δημιουργία Νέου...

Important Information

Το appleworldhellas.com χρησιμοποιεί cookies με σκοπό να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία.